Statystyki





















SIEDZIBA RADY OSIEDLA:

ul. Grunwaldzka 35
85-236 Bydgoszcz
tel. 660 794 353
e-mail: radaosiedla@okole.bydgoszcz.pl


Niebieska Skrzynka Rady Osiedla

Dla Osób, które chcą skontaktować się z nami
anonimowo udostępniliśmy Niebieską Skrzynkę,
która jest umiejscowiona na budynku w którym
znajduje się siedziba Rady Osiedla.


Dyżury w siedzibie Rady Osiedla

w każdy wtorek od 17.00 do 18.00


Adresy e-mail Członków Rady

Chmielewska Irena - i.chmielewska@okole.bydgoszcz.pl

Ciszewski Robert - r.ciszewski@okole.bydgoszcz.pl

Dopierała Jan - j.dopierala@okole.bydgoszcz.pl

Górski Piotr - p.gorski@okole.bydgoszcz.pl

Jagódka Jolanta - j.jagodka@okole.bydgoszcz.pl

Kowalewski Mariusz - m.kowalewski@okole.bydgoszcz.pl

Krukiewicz Janusz - j.krukiewicz@okole.bydgoszcz.pl

Łukowska Zofia -

Nawrot Andrzej - a.nawrot@okole.bydgoszcz.pl

Nowakowska Hanna - h.nowakowska@okole.bydgoszcz.pl

Schmit Witold - w.schmidt@okole.bydgoszcz.pl

Śmietanowska Anita - a.smietanowska@okole.bydgoszcz.pl

Wożniak Jerzy - j.wozniak@okole.bydgoszcz.pl

Zalewska Elżbieta - e.zalewska@okole.bydgoszcz.pl

Żelaśkiewicz Anna - a.zaleskiewicz@okole.bydgoszcz.pl

© okole.bydgoszcz.pl E-mail: radaosiedla@okole.bydgoszcz.pl